Dlaczego bilety ulgowe są od 65 roku życia dla mężczyzn i kobiet? Przecież kobieta lat 61 jest już emerytką to dyskryminacja czekam na odpowiedź jak tak można traktować kobiety Ela lat 60
Bardzo ciekawa akcja, hotelarze mogą sobie po sezonie zapełnić jeszcze pokoje i dopiero potem zamknąć się na cztery spusty i szykować na kolejny sezon. Co jak co ale rokrocznie pogoda w październiku coraz lepsza więc fajnie gdzieś czmychnąć na urlop, ceny na pewno będą kuszące.